Dresuarlar birçok insanın bildiği ancak ev ya da herhangi bir mekânın dekorasyonunda ilk akla gelen mobilyalardan olmama özellikleri ile dikkat çekerler. En şık mobilya tasarımlardan birisi haline gelmiş olsa da daha çok dekoratif bir ürün olduğu için genellikle tasarımlarını daha da güçlendirmek isteyenlerin tercih ettikleri bir eşyadır. Dresuar modellerinin de diğer pek çok ürünümüzde olduğu gibi farklı farklı tarzlarda üretilmeleri her türden müşterimize hitap etmesini sağlamaktadır. Salonunuz için, banyonuz için, antreniz veya yatak odanız için değişik modellerde dresuar bulabileceğiniz gibi ofis gibi çalışma alanlarınız için de çok şık tasarımları ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz.

İçlerinde belki de en çok tercih edilen modeller salon ve antrelere yakışacak olan modellerimizdir. Bunlar arasında klasik düz dresuar masasından oluşanlar mevcutken aynalı ve çekmeceli olanlar da seçenekler arasındadır. Böylece siz de ister en sade modelleri arasından isterseniz de hem işlevsel hem de dekoratif açıdan kullanabileceğiniz modellere bakabilirsiniz. Bunları kendi zevkiniz doğrultusunda küçük dekorasyon ürünleri ile süsleyerek zaten en şık modellerimizden olan dresuarları hem evinizle çok daha uyumlu hale getirebilir hem de görsel açıdan çok daha hoş bir şekle sokabilirsiniz.

Aynalı ve çekmeceli dresuar modellerimiz ise daha da göz alıcı ürünler olarak en çok sevilenler arasındadır. Zarif ayna tasarımlarını dresuar şıklığına katarak ortaya uyumlu bir takım çıkartarak hem dekor açısından zengin hem de aynasından faydalanabileceğiniz bir model olarak sizlere sunulmuştur. Bunu çekmeceli masalar ile de tamamladığımızda ihtiyacınız olan pek çok şeyi karşılayacak bir ürün elde etmiş olursunuz. Özellikle bu gelişmiş modelleri banyo ve yatak odalarınıza da yerleştirerek fonksiyonelliği açısından çok daha fazla yararlanabileceğiniz ürünler haline gelebilirler. İsterseniz puf koltuklar veya berjerler ile tamamlayarak özellikle yatak odalarınızın tuvalet masası ihtiyacını karşılayabilir ve bunu çok daha stil sahibi bir eşya ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Dresuar Üretimi

Dresuar üretimimizde genellikle özel dekoratif ayak modelleri ve özenle kesilen masa yüzeyleri kullanılmaktadır. Ayak kısımlarının en dikkat çekici parçalardan olması nedeniyle bu noktaya ayrı bir özen gösterilerek çok farklı modellerine rastlamanız mümkündür. En modern görünümlerden en klasiklerine kadar geniş bir aralıkta sunduğumuz ayak tasarımları dresuarlarımızın vazgeçilmez imza parçaları olarak düşünülmektedir. Bunları en kaliteli demirden veya lazer kesimli modellerden yola çıkarak tasarlayıp sağlamlığını da her defasında test etmekteyiz. Bazılarında ise altın kaplama, ince ve zarif görünümlü demir malzeme ile şıklığını da yitirmemesini sağlayarak ürünlerimize her koşulda özen gösteriyoruz.

Bunun dışında ürünlerimizin masalarını birçok farklı malzemeden üretebiliyor ve boyutlandırabiliyoruz. Özellikle sık sık tercih edilen ahşap ve mermerin yanında cam gibi daha incelikli çalışılan malzemeleri de kullanarak kaliteli tasarımlara yer verebiliyoruz. Masa ve ayaklarının uyumuna da dikkat ederek tamamladığımız dresuarlarımızı bahsedildiği gibi aynaları ve/veya çekmece kısımları ile birleştirerek mekânlarınızın en sevilen parçalarından birisi olmaları için çabalıyoruz.

Dresuar üretimimiz en basit haliyle anlatılacak olursa bu şekilde gerçekleşmektedir. Tasarlanması konusunda sınırsız sayıda fikre açık olan bir model olduğu için pek çok zaman siz müşterilerimizin isteklerini ve fikirlerini de dinleyerek bunları uygulamaya geçirdiğimiz de olmaktadır. Bu sayede hem sizin taleplerinizi dinlemiş hem de yepyeni tarzlarda dresuarlar ile ürün yelpazemizi genişletmiş oluruz. Birbirine benzeyen ya da neredeyse tıpatıp aynısı olan ürünlere göz atmak yerine çok daha renkli ve çeşitliliği fazla olan ürünlere bakmanın sizin açınızdan da daha keyifli ve memnun edici olduğunu bilerek bu türden diyaloglara da önem vermekteyiz.